>
.: اخبار

پیام رئیس کنفرانس آقای دکتر وحدت ناظریان (عضو هیات علمی تمام وقت دانشگاه سراسری مازندران و استاد یار دانشکده مهندسی برق گروه الکترونیک دانشگاه مازندران)

با استعانت از درگاه احدیت، دومین کنفرانس ملی دانش و فناوری علوم مهندسی ایران با همکاری مؤسسه برگزارکننده همایش‌های توسعه محور دانش و فناوری سام ایرانیان افتخار ميزبانی اساتید، صاحب نظران، اندیشمندان، مدیران، کارشناسان و دانشجويان سراسر كشور را دارد....

پیام رئیس کنفرانس

آقای دکتر وحدت ناظریان (استادیار دانشکده مهندسی برق گروه الکترونیک دانشگاه مازندران)

 

به نام خداوند جان و خرد

با استعانت از درگاه احدیت، دومین کنفرانس ملی دانش و فناوری علوم مهندسی ایران با همکاری مؤسسه برگزارکننده همایشهای توسعه محور دانش و فناوری سام ایرانیان افتخار ميزبانی اساتید، صاحب نظران، اندیشمندان، مدیران، کارشناسان و دانشجويان سراسر كشور را دارد. این کنفرانس با هدف گسترش دانش فنی از طریق ایجاد محیطی مناسب جهت تبادل نظر علمی و فنی، ارائه آخرین یافتههای علمی-پژوهشی و همچنین تشویق مشارکت محققان برنامهریزی شده است. در این کنفرانس قصد داریم ضمن مطرح نمودن آخرین دستاوردهای علمی، آنها را در بوته نقد و نظرسنجی صاحب نظران و اندیشمندان قرار داده و بستری را برای خلق دانش و انتقال آن به حیطه زندگی بشری فراهم آوریم.

اینجانب به نمایندگی از برگزارکنندگان دومین کنفرانس ملی دانش و فناوری علوم مهندسی ایران از کلیه اساتید محترم، متخصصین، صاحب نظران، دانشجویان عزیز و علاقمندان گرامی در حوزه های مختلف علوم و مهندسی دعوت می نمایم تا با ارائه آخرین دستاوردهای علمی-پژوهشی و تبادل جدیدترین تحقیقات و نوآوریهای خود و همچنین شرکت در برنامههای کنفرانس در برگزاری هر چه با شکوهتر این رویداد ملی مشارکت نمایند. پیشاپیش مقدم شما عزیزان را گرامی می داریم و توفیق الهی را در برگزاری این رویداد بزرگ خواستاریم. امید است با برگزاری این کنفرانس گامی ارزشمنددرپیشبرداهداف علمی و فناوری کشوربرداشته شود.                                              

با احترام

دکتر وحدت ناظریان

عضو هیات علمی دانشگاه سراسری مازندران

رئیس دومین کنفرانس ملی دانش و فناوری علوم مهندسی ایران

 

 


بازگشت1396/02/27
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !